Pościel polska - dlaczego warto kupować produkty polskich producentów?

0
Pościel polska - dlaczego warto kupować produkty polskich producentów?

Kilkanaście, a właściwie kilkadziesiąt lat temu, polskie produkty mogły kojarzyć się z szarością. Wielu Polaków czuło się zmęczonych codziennością, dlatego nie może dziwić, że w latach 90-tych zaczęła się moda na kupowanie zagranicznych artykułów. Wszystko, co posiadało metkę z innego kraju, było automatycznie atrakcyjniejsze i lepsze. Na naszym rynku coraz częściej i w dużych ilościach pojawiały się towary z państw europejskich, azjatyckich, a także z dalekiej Ameryki. Przez długie lata klienci nie ufali rodzimym firmom, woleli przepłacać i nabywać produkty obcych marek. W końcu powiedzenie, że ma się polską odzież lub pościel nie brzmi tak dobrze, jak pochwalenie się, że przedmioty zostały wyprodukowane w USA, Wielkiej Brytanii lub Chinach. 

Standard polskiej produkcji

Jednak to, co dawniej było synonimem jakości i wysokiego statusu, obecnie straciło na znaczeniu. Coraz częściej zagraniczne firmy idą w produkcję masową. Chęć dotarcia do jak największego grona odbiorców, wielokrotnie przekłada się na gorszą jakość wykorzystywanych surowców, mniej staranną, taśmową produkcję oraz powtarzające się wzornictwo. Obniżenie standardów przez obce firmy sprawiło, że Polacy coraz częściej zaczęli spoglądać w kierunku polskich marek. Odnosi się to do wielu gałęzi handlu, zajmujących się produkcją różnych artykułów. Obecnie nie myślimy tylko o tym, aby dać zarobić rodakom, wspierać polską gospodarkę i lokalnych przedsiębiorców. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że metka „Made in Poland” nabrała na znaczeniu i w dzisiejszych czasach kojarzy się z solidnością, starannością, wytrzymałością i wysoką jakością w dobrej cenie. 

Polska pościel znana i doceniana na całym świecie

Każdy z nas wie, że wysoka jakość pościeli daje gwarancję dobrego i zdrowego snu, znacząco poprawia komfort odpoczynku. Cenimy sobie tkaniny, które są przyjemne w dotyku, bezpieczne dla naszej skóry w czasie długiego kontaktu, wytrzymałe na uszkodzenia i rozciąganie oraz nietracące koloru. Takie cechy posiada pościel flanelowa, która jest wytwarzana z najwyższej jakości materiałów. Niestety wybierając producenta, którego pościel jest wytwarzana na masową skalę, często musimy się liczyć z niedociągnięciami, takimi jak źle wszyte zamki, słaby i prujący się materiał czy niestaranne obszycia. Wiąże się to z obniżeniem kosztów produkcji, tak by jak najtaniej wyprodukować jak największą ilość towaru. 

Na szczęście pościel polska słynie na całym świecie ze swojej wyjątkowej jakości. Polscy producenci są znani z wysokich standardów szycia oraz materiałów dobrego gatunku. Nasze rodzime firmy dbają o to, aby tkaniny były sprowadzane jedynie od sprawdzonych dostawców. Zwracają uwagę zarówno na rodzaj materiału, jak i sposób jego farbowania. O tym, że polska pościel jest z najwyższej półki, świadczy chociażby certyfikat Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100. Jest to jeden z najważniejszych światowych znaków bezpieczeństwa przyznawanych wyrobom tekstylnym. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium